Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Grudzień 10, 2021

Eksperci AFORTI Collections w Gazecie Finansowej

W piątek Prezes AFORTI Collections S.A. Agnieszka Baran-Płomińska znalazła się w zestawieniu "Who is who w branży windykacyjnej" opublikowanym przez Gazetę Finansową.

Atuty AFORTI Collections to m.in. skuteczność działań, a także kompleksowość, na którą składa się nie tylko obsługa windykacyjna, ale również prawna.

AFORTI Collections specjalizuje się w obsłudze spółek zarówno o profilu finansowym (firmy windykacyjne, factoringowe, pożyczkowe) jak i z branży telekomunikacyjnej, reklamowej, consultingowej czy też energetycznej.

Spółka posiada i stale rozwija autorskie narzędzia, doskonale łącząc wiedzę, doświadczenie i technologię.
Chcesz dodać Dłużnika na listę albo jesteś zainteresowany
wykupem zadłużenia? Napisz do nas wiadomość. Oddzwonimy.

formularz kontaktowy

*Pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Aforti Collections S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.