Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

img

Porozmawiajmy o Twoich wierzytelnościach i znajdźmy najlepsze rozwiązanie

Świadczymy usługi windykacji polubownej (telefonicznej oraz bezpośredniej - podczas wizyt terenowych), a także windykacji sądowo-egzekucyjnej. Specjalizujemy się w obsłudze spółek zarówno o profilu finansowym (firmy windykacyjne, leasingowe, pożyczkowe) jak i z branży telekomunikacyjnej, reklamowej, consultingowej czy też energetycznej. Wyróżnia nas efektywność działań, która jest możliwa dzięki zastosowaniu kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań oraz doświadczonej kadrze wykwalifikowanych specjalistów.

Nasze usługi:

man image

Pracownicy Spółki negocjują spłatę zobowiązania, ustalają dane adresowe oraz sytuację majątkową Klienta za pomocą środków porozumiewania się na odległość (telefon, sms, mail oraz pismo) jak również bezpośrednio poprzez wizyty terenowe, gdzie pracownicy terenowi negocjują spłatę zadłużenia w miejscu zamieszkania Klienta lub prowadzenia działalności przez Klienta.

Postępowanie sądowo-egzekucyjne obejmuje proces od złożenia pozwu do sądu do zakończenia postępowania egzekucyjnego przez komornika.

Każda sprawa prowadzona jest kompleksowo, co oznacza, że w przypadku pozyskania na wcześniejszych etapach windykacji lub od Partnera stosownych informacji, kierujemy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa i reprezentujemy pokrzywdzonego w postępowaniu karnym.

Reprezentujemy Partnera również w postępowaniu upadłościowym (w tym zgłaszamy wierzytelności).

Odzyskaliśmy należności na kwotę ponad 50 mln złotych.

Korzyści ze współpracy:

Wykwalifikowani pracownicy
na każdym etapie windykacji

Kompleksowy proces
windykacyjny

Działania zgodne z najlepszymi standardami
rynkowymi i dbałością o etyczną komunikację

Masz pytania dotyczące współpracy? Chętnie odpowiemy.
Napisz do nas wiadomość. Oddzwonimy.

formularz kontaktowy

*Pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Aforti Collections S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.