Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Akcjonariat

Aforti Collections S.A. należy do Grupy AFORTI dedykowanej małym i średnim przedsiębiorstwom oraz mikrofirmom, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów osobistych i zarządzania kapitałem przedsiębiorstw. Aforti Holding S.A. pełni funkcję spółki holdingowej dla kluczowych podmiotów, które oferują komplementarne usługi finansowe dla Klientów o szerokim spektrum portfelowym. Świadczy również usługi marketingowe, prawne oraz IT dla tych Spółek. Oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych rozpoczynających gromadzenie kapitału, jak i doświadczonych Inwestorów, a także firm mikro, małej i średniej wielkości, szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych.

2020-06-23 Informacja o zwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy

Informacje dla akcjonariuszy

2020-09-21

I wezwanie akcjonariuszy do złożenia dokumentów akcji Aforti Collections S.A.pdf

2020-10-14

II wezwanie akcjonariuszy do złożenia dokumentów akcji Aforti Collections S.A.pdf

2020-11-13

III wezwanie akcjonariuszy do złożenia dokumentów akcji Aforti Collections S.A.pdf

2020-12-04

IV wezwanie akcjonariuszy do złożenia dokumentów akcji Aforti Collections S.A.pdf

2020-12-31

V wezwanie akcjonariuszy do złożenia dokumentów akcji Aforti Collections S.A.pdf

Masz do nas pytanie?
Chcesz się z nami skontaktować?

formularz kontaktowy

*Pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Aforti Collections S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.