Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

about header

O nas

Jesteśmy ogólnopolską spółką specjalizującą się w zarządzaniu należnościami. Naszą dewizą jest szukanie optymalnych rozwiązań w obszarze prowadzonej działalności, którą z najwyższą starannością dopasowuje do potrzeb swoich Partnerów. Naszym niepodważalnym atutem jest skuteczność działań, a także kompleksowość, na którą składają się nie tylko obsługa windykacyjna, ale również prawna. Jesteśmy obecni w dwóch głównych segmentach rynku: zarządzaniu portfelami wierzytelności nabytych na własny rachunek (w tym portfele wierzytelności detalicznych niezabezpieczonych) oraz zarządzaniu wierzytelnościami na zlecenie podmiotów zewnętrznych (inkaso).

Świadczymy usługi windykacji polubownej (telefonicznej oraz bezpośredniej - podczas wizyt terenowych), a także windykacji sądowo-egzekucyjnej. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów zarówno o profilu finansowym (firmy windykacyjne, leasingowe, pożyczkowe) jak i z branży telekomunikacyjnej, reklamowej, consultingowej czy też energetycznej.

Zarząd

Na co dzień wspieramy naszych Klientów zarówno w spłacie powstałego zadłużenia, jak i w odzyskiwaniu swoich należności. Rozumiemy, że sytuacja każdego jest inna, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Klientom, bezpiecznie i spokojnie wyjść z trudnej sytuacji.

Agnieszka Baran-Płomińska

PREZES AFORTI COLLECTIONS SA

Absolwentka Wydziału Prawa i  Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczony radca prawny specjalizujący się w  prawie handlowym, rynkach kapitałowych i zarządzaniem windykacją, z udokumentowaną historią pracy w renomowanych instytucjach finansowych, w tym Getin Noble Bank. Pełniła funkcję kierownika działu prawnego w  firmach z  sektora finansowego przez okres około czterech lat. Założycielka firmy LifeBelt. Od momentu dołączenia do Grupy AFORTI, prezes zarządu Aforti Collections.

 

Rafał Kaźmierowski

WICEPREZES AFORTI COLLECTIONS SA

Wysoko wykwalifikowany manager z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w tworzeniu oprogramowania w instytucjach finansowych. Z sukcesem realizował projekty informatyczne, m.in. w Grupie Generali Polska i BIK. Zwolennik zwinnych metodyk w zarządzaniu projektami IT. Współzałożyciel LifeBelt Sp z o.o. obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Aforti Collections S.A. odpowiedzialnego za rozwój procesów windykacyjnych oraz działalność IT.

Dlaczego warto
z nami współpracować?

Specjalizacja

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu wierzytelności instytucji finansowych takich jak banki, firmy factoringowe, pożyczkowe, pośredników finansowych, jak również firm z segmentu energetycznego, telekomunikacyjnego, pośredników w obrocie nieruchomościami.

Kompleksowy proces

Świadczymy usługi windykacji polubownej (telefonicznej oraz bezpośredniej - podczas wizyt terenowych), a także windykacji sądowo-egzekucyjnej. Każde zlecenie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, dostosowując proces windykacji do modelu biznesowego Partnera.

Technologia

Stworzyliśmy innowacyjny, autorski system IT, który dzięki korzystaniu z najnowszych rozwiązań informatycznych i nowoczesnych technologii, stale podnosi skuteczność działań windykacyjnych.

Aktualności

Marzec 21, 2022

AFORTI Collections w ZPF

AFORTI Collections S.A. zostało przyznane Członkostwo w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

więcej

Grudzień 10, 2021

Eksperci AFORTI Collections w Gazecie Finansowej

W piątek Prezes AFORTI Collections S.A. Agnieszka Baran-Płomińska znalazła się w zestawieniu "Who is who w branży windykacyjnej" opublikowanym przez Gazetę Finansową.

więcej

Wrzesień 23, 2021

II miejsce AFORTI Collections! Nagrody CESSIO rozdane

Podczas XII Kongresu Zarządzania Wierzytelnościami we Wrocławiu ogłoszono wyniki tegorocznych Nagród CESSIO.

więcej

Nasze wartości

Doświadczenie

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie na rynku windykacyjnym.

Profesjonalizm

Najważniejsze jest dla nas pełne zaangażowanie i nieustanne pogłębianie wiedzy.

Koncentracja na potrzebach Partnera

Skupiamy się wokół potrzeb Klientów, tych związanych z odzyskiwaniem wierzytelności.

Masz pytania dotyczące współpracy? Chętnie odpowiemy.
Napisz do nas wiadomość. Oddzwonimy.

formularz kontaktowy

*Pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Aforti Collections S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.