Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

debt

Nazwa Dłużnika:

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE " RACHELL" CISEK DARIUSZ

Miasto:

Bytom

adres:

ul. Strzelców Bytomskich

NIP Dłużnika:

6451406598

Numer zgłoszenia:

725293

Podstawa roszczenia:

Umowa

Sprzedawca:

Aforti Collections

Wartość wierzytelności:

158 792.00 PLN

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem długu, wyślij do nas wiadomość.

*Pole wymagane

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu kontaktu oraz odpowiedzi na przesłane wiadomości jest Aforti Collections S.A. Zasady przetwarzania danych osobowych zostały określone w Polityce Prywatności.

Informacja dla Dłużnika

  1. Jeżeli uważasz, że dane znajdujące się w ogłoszeniu dotyczą Ciebie i opisują nieistniejącą wierzytelność skontaktuj się z nami w celu jej usunięcia.

  2. Jeśli wierzytelność faktycznie istnieje, a Ty nie chcesz, aby dane były widoczne na giełdzie i chcesz porozumieć się z wierzycielem, skontaktuj się z nami i zaproponuj ugodę.

Administrator udostępnia zgromadzone dane osobowe nieokreślonemu kręgu podmiotów w celu zbycia długu. Wystawione na sprzedaż wierzytelności widoczne są na stronie www.aforticollections.pl oraz wysoce prawdopodobne jest, iż informacje o nich znajdą się w pierwszych wynikach wyszukiwania danych dłużnika w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Informuję, iż dane osobowe przetwarzane są w zakresie wskazanym powyżej (adresat pisma oraz specyfikacja zadłużenia).

Podstawa prawna działania Giełdy Długów:

  • art. 509 Kodeksu cywilnego,

  • dane osobowe na Giełdzie przetwarzane są na podstawie prawnie uzasadnionego interesu realizowanego przez Administratora - Użytkownika (art. 6 ust.1 lit. f r.o.d.o.), tj. dochodzenie roszczeń oraz prawo do zbycia wierzytelności przysługującej Użytkownikowi