Zadłużenie wynika z:

    ×

    Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem mojego numeru telefonu oraz adresu e-mail przez Aforti Collections S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa.

    ×

    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu (adres e- mail, numer telefonu) przez Aforti Collections S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa na rzecz podmiotów współpracujących w celu wykonywania marketingu bezpośredniego produktów i usług oferowanych przez te podmioty z wykorzystaniem mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Aforti Collections S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia Pani/Panu odpowiedzi na udzielone za pośrednictwem formularza kontaktowego pytanie w zakresie zlecenia działań windykacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.