Aforti Collections to ogólnopolska firma windykacyjna specjalizująca się w zarządzaniu należnościami z wykorzystaniem szerokiego wachlarza narzędzi windykacyjnych. Spółka zajmuje się również nabywaniem oraz serwisowaniem portfeli wierzytelności.

Wyznacznikiem naszej działalności jest skuteczność. Dzięki niej udaje się nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom zróżnicowanej grupy Klientów, co w konsekwencji daje nam znaczącą przewagę nad innymi podmiotami działającymi w tym samym obszarze. Nieustannie się rozwijamy i poszukujemy nowych rozwiązań zwiększających efektywność procesu odzyskiwania należności.

Oferujemy kompleksową obsługę naszych Klientów pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym. Odpowiednio zaplanowane działania windykacyjne prowadzimy ze wsparciem najnowszych rozwiązań informatycznych i nowoczesnych technologii. Proces windykacji długów przeprowadzamy indywidualnie i konsekwentnie, jednocześnie dbając o jak najlepsze kontakty handlowe pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem.

Szukamy rozwiązań, nie problemów.

Aforti Collections S.A. należy do grupy Aforti Holding S.A., dedykowanej małym i średnim przedsiębiorstwom oraz mikrofirmom, której celem jest wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów osobistych i zarządzania kapitałem przedsiębiorstw. Aforti Holding S.A. pełni funkcję spółki holdingowej dla kluczowych podmiotów, które oferują komplementarne usługi finansowe dla Klientów o szerokim spektrum portfelowym. Świadczy również usługi marketingowe, prawne oraz IT dla tych Spółek. Oferowane usługi skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych rozpoczynających gromadzenie kapitału, jak i doświadczonych Inwestorów, a także firm mikro, małej i średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych.

Aforti Collections S.A. należy do:
null